gsm röle kontrol sms röle kontrol sms ile kontrol


Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak asıl önceliğimizdir.

GSM Röle Kontrol

GSM üzerinden röle kontrol etmenizi ve inputları okuyabilmenizi sağlayan cihazdır. İster SMS ile isterseniz arama ile sesli olarak tuşları kullanarak (DTMF) ile kontrol sağlar. Size sesli olarak bilgi verir. Üzerinde 8 adet röle bulunmaktadır. Bu rölelere bağlayacağınız cihazlarınızı uzaktan yönetebileceğiniz gibi dijital girişlerinide bağladığınız sensörlerinizide uzaktan durumlarını görebilirsiniz.

Bu sayede cihazlarınızı uzaktan yönetebilir veya cihazlarınızdaki alarm durumlarından hemen haberdar olabilirsiniz. Üzerine kendi takacağınız GSM hattı üzerinden çalışacağı için bunun dışında sabit bir gideri olmayacaktır.

Uygulama Alanları:

Alarm Sistemi: Dağ evi, yazlık gibi yerlerde siz evde bulunmadığınız zaman gözünüz arkada kalıyorsa BQ100 cihazına bağlayacağınız bir hareket sensörü ile herhangi bir hareket algılanması read more durumunda SMS yada arama ile hemen haberdar olabilirsiniz. Böylece yüksek fiyatlı bir alarm sistemine para ödemek ve bunun arama hizmeti için her ay belli bir bütce ayırmak zorunda kalmazsınız. Örneğin aşağıdaki şemadaki sistemde evdeki hareket sensörü BQ100 cihazına bağlantığı gibi aydınlatma kontrolüde cihaza bağlanmış. Bu şekilde hem hareket olduğunda haberdar olabileceğiniz gibi hemde evdeki aydınlatma, klima, bahçe sulama gibi sistemleri uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

GSM Röle Kontrol
gsm röle kontrol sms röle kontrol sms ile kontrol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *